Duyurular   tüm duyurular

Hava Durumu

Hakkımızda

Şirketimiz Tecrübe Osgb Ltd.Şti  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı E. Baş İş Müfettişi Şeref Önal ‘ın öncülüğünde 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Kaliteyi kendisine ilke edinmiş TECRÜBE OSGB, Ankara sincan 1.OSB yerleşkelerinde konuşlandırılmış farklı sektörlerde deneyim kazanmış, İSG Profesyonelleri olarak İşyeri hekimleri, İş güvenliği uzmanları olmak üzere İş hukuk uzmanları ile İş Müfettişlerinden oluşan ekibiyle hizmet vermektedir.

 
Amacımız; ülkemizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile hedeflenen ‘ Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün ve Bilinci’ nin oluşturulmasında çok önemli roller oynayacak İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği uzmanları gibi İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin  mesleki yetkinliklerini en üst seviyelere çıkmasını sağlayarak iş yerlerine uzman kadrosuyla en kaliteli hizmeti verip, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün hayat felsefesi haline gelmesini amaç edinmiştir.


TECRÜBE OSGB, müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği, eğitim ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Daha iyiyi hedefleyen rekabetçi stratejisi ile iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan TECRÜBE OSGB’nin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.

Ülkemizin eğitim kalitesinin ve insan kalitesinin geliştirilmesine yönelik içinde bulunduğu süreçlerin bir sonucu olarak oluşturulmak istenen bir akademidir. İş yaşamınıza başladığınız günden bugüne dek değişen dünyanın gelişimine ayak uydurmak yalnız piyasa koşullarını takip etmekle değil aynı zamanda değişen ve yenilenen yasal koşulları da izlemekle gerçekleşebilir. 

Bu anlamda güncellenen bilgileri taze tutmak oldukça önemlidir. Çalışan ekibi oluştururken; verimli çalışanlarla etkili bir takım kurmak başarılı çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Müşterilerle iletişimi sağlıklı sürdürebilmek müşteri ile olan ilişkilerde karlılığı geliştirebilmek ve iş birlikteliğinin sürekliliğini sağlayacaktır.

TECRÜBE OSGB bazı mesleklerde liyakat artırılması ve yükselme şartlarına yönelik eğitim programları uygulanması planlanmıştır. Bu çerçevede ulusal mesleki yeterlilikler kapsamında ele alınan mesleklere yönelik eğitim programları, sektör ve sektör çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitimler düzenlenmektedir.

Bu amaçla TECRÜBE OSGBi “İş Sağlığı ve  Güvenliği ”alanında  ihtiyacınız olacak tüm eğitim ve 6331 sayılı kanun gereği yerine getirilmesi gereken programları sizlere esnek zaman dilimi içerisinde sunarak en iyi danışmanlık hizmetini vermek istemektedir.


Her Hakkı Saklıdır. © tecrubeosgb.com 2024

Yazılım ve Tasarım : AnkaraBT
Online 0
Bugün 35
Toplam 201232